درآمد واقعی  از گوگل  ادسنس  چقدر است؟

درآمد واقعی از گوگل ادسنس چقدر است؟

8 تير 96 0 نظر

ممکن است با وب سایت‌های متقلب زیادی برخورد کرده باشید که به طور چشمگیری در مورد درآمدهای ممکن از تبلیغات ادسنس صحبت می‌کنند. حتما پی برده اید که به سادگی در مورد هزاران دلار درآمد در ماه حرف می‌زنند. آنها همچنین تمایل به تأکید این مسئله دارند که به دست آوردن درآمد مناسب ادسنس بسیار آسان و ساده است.

بنام خدا

درآمد واقعی گوگل ادسنس ماهیانه چقدر است؟

Google Adsense

ممکن است با وب سایت‌های متقلب زیادی برخورد کرده باشید که به طور چشمگیری در مورد درآمدهای ممکن از تبلیغات ادسنس صحبت می‌کنند. حتما پی برده اید که به سادگی در مورد هزاران دلار درآمد در ماه حرف می‌زنند. آنها همچنین تمایل به تأکید این مسئله دارند که به دست آوردن درآمد مناسب ادسنس بسیار آسان و ساده است.

با این حال، حقیقت این است که این مسئله آنقدرها هم ساده نیست. این تبلیغات به شما نمی‌گویند که به دست آوردن هزاران دلار درآمد ادسنس در ماه چقدر سخت است. هیچ روش مشروعی برای به دست آوردن چنین درآمد هنگفتی در ماه از طریق ادسنس وجود ندارد.

بنابراین شما باید تصویری از درآمدهای واقعی ادسنس و مقدار درآمدی که می‌توانید از ادسنس در صورت تازه کار بودن انتظار داشته باشید در ذهن خود مجسم کنید. یک ناشر ادسنس به طور متوسط برای هر کلیک کمتر از 0.50 دلار به دست می‌آورد. رویکرد اکثر ناشران به ادسنس عمدتا با این رقم مشخص می‌شود. شما باید به اندازه کافی نوسان ترافیک وب به وب سایت خود داشته باشید تامطمئن شوید که درآمد مناسبی از ادسنس به دست خواهید آورد. بنابراین ادسنس اساسا با پولی کردن ترافیک وب در ارتباط است.

بسیاری از افراد بر این باورند که سطوح معقولی از ترافیک وب برای کسب مقادیر قابل توجهی از درآمد ادسنس کفایت می‌کنند. اما این امر صدق نمی‌کند چرا که اکثر افرادی که از وب سایت شما بازدید می‌کنند بر روی تبلیغات کلیک نمی‌کنند. این تبلیغات یا مورد توجه قرار نمی‌گیرند و یا عمدا از آنها چشم پوشی می‌شود. بنابراین در نهایت اکثر وب سایت‌ها نرخ کامل کلیک کمتر از 5% خواهند داشت. حتی اگر به 2% کلیک بر روی تبلیغات ارائه شده در وب سایتتان دست پیدا کنید خوش شانس خواهید بود. با این حال، عواملی مثل جایگاه تبلیغات در وب سایت، کیفیت محتوای وب سایت و موضوع وب سایت تأثیر چشمگیری بر نرخ کلیک دارد.

سؤالی که مطرح می‌شود این است که چه میزان ترافیک لازم است تا درآمدی حدود 1000 دلار در ماه از طریق ادسنس به دست آوریم؟ اگر هر کلیک به شما کمک کند تا 0.50 دلار به دست آورید نرخ کامل کلیک (CTR) شما تقریبا 5% خواهد بود و در نتیجه، روزانه حدودا به 1400 بازدیدکننده، و ماهیانه 42000 بازدیدکننده از وب سایت خود نیاز خواهید داشت تا چنین درآمدی را کسب کنید. با این حال، اگر محتوای وب سایتتان آنقدر باکیفیت است که می‌تواند تبلیغات ادسنس مرتبط و بهتری را جذب کند به گونه‌ای که هر کلیک بر روی آنها یک دلار ارزش داشته باشد، آنگاه تنها به نیمی از این بازدیدکنندگان نیاز دارید و می‌توانید همان درآمد را به دست آورید.

اما گاهی اوقات حتی برخی از بهترین ناشران ادسنس نیز برای دستیابی به این تعداد بالای بازدیدکننده در کمتر از 6 ماه تقلا می‌کنند! اگر شما یک مبتدی سخت کوش و بااستعداد با یک رویکرد سازماندهی شده هستید، سخت کوشی می‌تواند به شما کمک کند تا هر ماه به این در آمد بالا دست پیدا کنید. اگرچه این کار دشوار است اما شدنی است.

برای دستیابی به درآمدهای مناسب ادسنس باید صبور باشید. در واقع، دستیابی به درآمدهای ممکن و مناسب ادسنس مستلزم سختکوشی و عزم راسخ است. هنگامی که به ادسنس ملحق می‌شوید باید با این حقیقت مواجه شوید که دستیابی به مقادیر هنگفتی از درآمدهای ادسنس آنطور که اکثر تبلیغات و وب سایت‌ها می‌گویند آسان نخواهد بود.

باتشکر برای من کامنت بزار              مدیرسایت

Click through rate

 

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
logo-samandehi